київ. молода і древня столиця водночас

Київ. Молода і древня столиця водночас?

Так, не дивуйтеся, тут немає суперечності. Києву понад півтори тисячі років. У ті далекі часи він теж був столицею, але держава називалася Київська Русь. З тієї легендарної пори майже тисячу років височіють над Києвом куполи Києво-Печерської лаври, Софії Київської, що занесені до списку світового культурного надбання ЮНЕСКО.
“Колиска цивілізації східних слов’ян”, “мати міст руських”, “величавий, золотоверхий”, “місто парків” – як тільки не називали Київ. Пам’ятки і перекази давнини дбайливо зберігаються киянами. Столицею суверенної держави Україна Київ став у 1991 році, коли країна здобула Незалежність. З цього часу настав новий етап у житті міста. Головна площа – Майдан Незалежності змінила своє обличчя і радує киян і гостей. Київ переживає справжній будівельний бум: з’являються нові офісні центри та торгові молли. Тепер навіть
ті, хто відвідував Київ років 10–15 тому, можуть його і не впізнати. Різноманітні фестивалі, конкурси, ярмарки, мистецькі та промислові виставки – все свідчить про розквіт ділового та культурного життя у місті. Гості ж Києва відчують колорит сивої давнини і пульс нового життя одночасно.

“ТАК” І “НІ” ПРО УКРАЇНУ
Україна – друга за територією держава в Європі?
Це дійсно так. Площа України – 603 700 кв. км.
А першу позицію посідає територія європейської частини Росії.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ