Львів та Львівська область

Львів та Львівська область

Ви побували у столиці Києві і вважаєте, що вже все знаєте про Україну? А ось і ні. Сприйняти і зрозуміти цю країну по-справжньому можна тільки побувавши в її західній “секретній столиці” – Львові (Лемберг за часів Австро- Угорської імперії). І першими, хто зустріне Вас у Львові, будуть скульптури сотень кам’яних левів. Тут ця благородна тварина у пошані.

Львів – дуже поетичне місто, оповите серпанком легенд. Вузькі середньовічні мощені бруківкою вулиці, різностильове архітектурне оздоблення – усе збереглося у своєму первозданному вигляді. У давнину Львів був столицею потужної слов’янської держави – Галицько-Волинського князівства. Перебування у складі Австро-Угорської імперії, а потім Польщі зробило свій внесок у формування неповторного образу міста. Нині центральну частину міста занесено до списку світового культурного надбання ЮНЕСКО. Адже в цьому музеї під відкритим небом можна годинами милуватися пам’ятками різних епох, створених у сплетінні багатьох національних культурних традицій.

Невловима богемна аура міста завжди немов магнітом притягувала сюди нестандартні особистості. Серед них було і немало геніїв. Натхнення до творчості і наукової праці шукали у Львові польський поет Адам Міцкевич, український історик і філософ Михайло Грушевський, біолог-винахідник вакцини проти тифу Рудольф Вігель, класик єврейської літератури Шолом Алейхем, видатний письменник-фантаст ХХ століття Станіслав Лем та багато інших. Кажуть, саме за чашкою ароматної львівської кави до них найчастіше навідувалися музи і в голові народжувалися нові ідеї. Можливо, Вам теж варто спробувати? Хто знає, раптом саме від навіювання старого міста нестандартне рішення прийде і до Вас.

Львів – оглядова екскурсія
Львівський державний академічний театр опери і балету
Пам’ятник Т.Шевченка
Костьол єзуїтів
Латинський кафедральний собор
Архітектурний комплекс пл. Ринок
Домініканський собор
Успенська церква
Пам’ятник Івану Федорову
Порохова вежа
Костьол бенедиктинок
Костьол Казиміра
Парк Високий замок
Костьол Кармелітів
Монастир бернандинців
Пам’ятник Грушевських
Площа А.Міцкевича
Наукова бібліотека академії мистецтв (Оссолінеум)
Палац із брамою
Палац Потоцьких
Будинок органної і камерної музики
Університет «Львівська політехніка»
Собор Св.Юра

Львівщина від палеоліту до залізного віку
Львівський історичний музей
с. Йосипівка
Городище літописного м. Львова
с. Солонське Дрогобицького району Львівської області

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ